Malatya Hayat Hastanesi

Malatya Özel Park Hospital kadrosunda 3 adet acil tıp doktoru, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı,1 adet ortopedi uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı,1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet anestezi uzmanı bulunmaktadır.

KURUMSAL

Malatya Hayat Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır.

Hasta ve çalışanların memnuniyetinin yanı sıra hasta haklarına saygılı, çalışan personel haklarını önemseyen,ekip ruhu içinde, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, zamanında kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştiren örnek bir kuruluş olmaktır.

  • Hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı olmak,
  • Çalışan ve yönetim arasında bir bütün oluşturarak yönetim anlayışımızı saygıya dayandırmak,
  • Hasta ve hasta yakınlarını bilinçlendirmek,
  • Çalışanlarımızın her konuda katılımcı olmalarını sağlamak, fikirlerini söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduklarını benimsetmek,
  • Hasta ve çalışanlarımıza kaliteli ve çağdaş hizmet vermek,
  • Kaliteli hizmet anlayışımızın tüm hasta ve çalışanlarımıza ulaşmasını sağlamak, Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, çağdaş ,evrensel ilkelerle bağdaşan, insanımıza layık olduğu sağlık hizmetini sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı , yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak Toplam Kalite Yönetimi Standartlarına duyarlı sürekli iyileştirmeye yönelik uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

KURUMSAL

Sizler İçin Buradayız

Başkanın Mesajı

Türkiye sağlık sektöründe, 1999 yılında ‘Herkes İçin Sağlık’ felsefemizle yola çıktık. ‘Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır’ ilkesiyle bu yolda emin adımlarla ilerliyor ve yenilikçi fikirler geliştiriyoruz.

Kalite Yönetim Sistemi

Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak, hasta ve yakınlarının haklarını korumak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek, tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedeflemek, profesyonel kadrolar ile uluslararası düzeyde sağlık hizmeti vermek.

Kişisel Verilerin Korunması

Hastalarımız tarafından paylaşılan her türlü kişisel veriyi hasta mahremiyetine özen gösterecek şekilde ve kişisel verilerinize ilişkin uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbiri alacak şekilde muhafaza etmekteyiz.